Egemen Haber

Künye

ege

İmtiyaz Sahibi / Grantee

EGEMEN HABER İNTERNET VE MEDYA

HİZMETLERİ İLETİŞİM TİCARET LTD ŞTİ

Harun Reis

mirccet@gmail.com

GSM: 0  546 214 18 84

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Salih Yönlü –  salihyonlu@egemenhaber.com

Editörler / Editors

Yakup Randa ~~~ yakup@egemenhaber.com

Burak Seven ~~~ burak@egemenhaber.com

Deniz Başaran  ~~~ deniz@egemenhaber.com

Mesut Durmaz~~~ mesut@egemenhaber.com

Ramazan Demir ~~~ramazan@egemenhaber.com

Resul Dindar~~~ resul@egemenhaber.com

Seval Bilir ~~~ seval@egemenhaber.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Emin Çömçe ~~~ emin@egemenhaber.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Avukat ~~~ Semra Çemçik

Mali Müşavir / Financial Advisor

Salih Kutlu

Reklam / Advertise

Selçuk Demir – selçukdemir@egemenhaber.com

Adres / Addresse

Dağ Mah. Barış Bulvarı No: 47 / B  Şirince ANTAKYA / TURKEY

Telefon : 00 90 324 813 32 27 

Fax : 000 90 324 813 32 28

GSM : 00 90 539 832 87 84

Email : info@egemenhaber.com

( Hafta İçi 08:00 – 18:00)

( C.tesi 10:30 – 14:30 )

E-Posta / E-Mail

info@hrnajans.com

Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software Administration

Open Source Content Management Systems @ Thanks to WORDPRESS

Abonesi Olduğumuz Haber Ajansları

iha
                                                                                       cihan
iyaddd

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2014 egemenhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları egemenhaber.com’a aittir. egemenhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar egemenhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.egemenhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. egemenhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the egemenhaber.com. However, sometimes the egemenhaber.com.vuses third parties to process your information egemenhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the egemenhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the egemenhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the egemenhaber.com and its services. When you use egemenhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the egemenhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

SON DAKİKA HABERLERİ